Strona: Obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Joanny Czarnoty / Katedra Inżynierii i Chemii Środowiska

Obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Joanny Czarnoty

2018-12-13

W dniu 4 kwietnia 2018 r. odbyła się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Joanny Czarnoty, będącej asystentem w Zakładzie Inżynierii i Chemii Środowiska na Wydziale Budownictwa, Inżynierii Środowiska
i Architektury PRz.

Temat rozprawy doktorskiej:
Wspomaganie technologii tlenowego osadu granulowanego materiałami pylistymi.

Promotor w przewodzie doktorskim:
prof. dr hab. inż. Janusz Tomaszek, Politechnika Rzeszowska
Promotor pomocniczy:
dr inż. Adam Masłoń, Politechnika Rzeszowska.

Recenzenci:
prof. dr hab. inż. Joanna Surmacz-Górska z Politechniki Śląskiej,
dr hab. inż. Marek Gromiec, prof. WSEiZ z Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania w Warszawie.

Praca doktorska została obroniona z wyróżnieniem.

W dniu 11 kwietnia 2018 r. mgr inż. Joanna Czarnota uzyskała stopień doktora nauk technicznych z zakresu dyscypliny inżynieria środowiska, nadany przez Radę Wydziału Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury PRz.

Uroczysta promocja, podczas której dr inż. Joanna Czarnota otrzymała dyplom doktorski odbyła się 13 grudnia 2018 r., podczas uroczystego posiedzenia Senatu Politechniki Rzeszowskiej.

Serdecznie gratulujemy!

dylom_na_str.jpg